عملکرد شهرداری مهاباد به روایت یک استوری

سرویس موکریان_شهردار مهاباد با انتشار یک استوری در پیج شخصی خود در اینستاگرام، عملکرد این شهرداری در فصل عمرانی سالجاری را به نمایش گذاشت.به گزارش خبرنگار زریان موکریان، «بابک رستم پور» در یک استوری، کمربندی تاج سد مهاباد، پل شه ورنگ، پل کتاب، پل بالادست پیروزی، تعریض ورودی سردشت_مهاباد، ساخت ایستگاه شماره چهار آتش نشانی، المان مفهومی میدان بداق سلطان و ترمیم حوضخانه رستم بیگ را به عنوان عملکرد شهرداری مهاباد در سالجاری اعلام کرد.

  کمربندی تاج سد مهاباد به منطقه آزادگان که عملیات اجرایی آن پارسال آغاز شد، مهرماه امسال به بهره برداری رسید و زیر بار ترافیک رفت و شهروندان از این پروژه به طول ۳/۲ کیلومتر در دو باند بهره‌مند شدند.

 پل باکسی شه‌وڕەنگ مهاباد شهریورماه امسال به بهره برداری رسید. این پل با دهنه ۱۶ متر و طول ۲۲ متر با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان احداث شده است.

پل کتاب نیز یک پل باکسی است که به طول ۶۵ متر، عرض ۱۶ متر با دهنه ۵۰ متری، بیش از ۶۰۰ متر مکعب خا‌کبرداری و با تعداد ۳۲۰ عدد باکس بتنی ساخته شده است.

 طرح مرمت و بازسازی اثر تاریخی حوضخانه رستم بیگ به عنوان یکی از آثار فاخر مهاباد با هشت میلیارد ریال انجام و در اردیبهشت ماه امسال به بهره برداری رسید.