شرکت گاز: علت انفجار در شهرستان بوکان گاز طبیعی نیست

سرویس موکریان_ سخنگوی شرکت گاز آذربایجان غربی ضمن ابراز تسلیت به خانواده جان باختگان حادثه گفت: خبر انفجاری که در یکی از مناطق شهرستان بوکان رخ داده و موجب آتش سوزی در یک خانه و آسیب به چند خانه دیگر شده ناشی از گاز طبیعی نیست.

سرویس موکریان_ سخنگوی شرکت گاز آذربایجان غربی ضمن ابراز تسلیت به خانواده جان باختگان حادثه گفت: خبر انفجاری که در یکی از مناطق شهرستان بوکان رخ داده و موجب آتش سوزی در یک خانه و آسیب به چند خانه دیگر شده  ناشی از گاز طبیعی نیست.به گزارش روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی؛ یوسف عبدالله نژاد در خصوص خبر منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر انفجار گاز در یک منزل مسکونی و جان باختن تعدادی از هموطنان در شهرستان بوکان  اظهار کرد: آنچه رخ داده و موجب آتش سوزی و انفجار شده حادثه تلخی بوده و سریعا توسط تیم‌های کارشناسی شرکت گاز مورد بررسی قرار گرفت و مشخص گردید که عامل آن اتفاق نشتی گاز طبیعی نبوده است.

وی با تاکید بر نادرستی خبر مخابره شده، تصریح کرد: بر این اساس اخبار منتشره در رسانه ها که انفجار و آتش سوزی در بوکان را به گاز طبیعی مرتبط دانسته اند تکذیب می گردد و انتظار می رود رسانه‌ها این خبر را تصحیح نمایند.

 رئیس روابط عمومی شرکت گاز آذربایجان غربی؛ اعلام کرد : جریان گاز طبیعی در سراسر استان بدون مشکل به صورت پایدار برقرار است.

غروب روز پنج شنبه انفجار در یک منزل مسکونی در بوکان سبب مرگ شش نفر از اعضای یک خانواده و زخمی شدن دو نفر دیگر و تخریب کامل دو باب خانه مسکونی شد.

علت این انفجار هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.