در دیدار با نماینده بوکان صادر شد:

چهار دستور وزیر نیرو برای پروژه های آبرسانی بوکان

سرویس موکریان_ وزیر نیرو در دیدار با نماینده بوکان، چهار دستور ویژه در خصوص پروژه های آبرسانی بوکان داد.

سرویس موکریان_ وزیر نیرو در دیدار با نماینده بوکان، چهار دستور ویژه در خصوص پروژه های آبرسانی بوکان داد.

«حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی به هدف پیگیری و حل مشکلات بوکان در حوزه آب و برق با «علی اکبر محرابیان» وزیر نیرو دیدار و گفت وگو کرد و موفق به کسب چهار دستور مهم وزیر شد.

وزیر نیرو در خصوص  احداث خط دوم انتقال آب از سد شهید کاظمی شهر بوکان که به سه هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، دستور «حداکثر مساعدت» را دارد و همزمان دستور داد که «پروژه های آبرسانی روستایی  بوکان در  طرحهای جهاد آبرسانی منظور شود».

محرابیان در ادامه این دیدار دستور داد «شبکه آبیاری و زهکشی دشت رحیم خان  با هماهنگی ستاد احیای دریاچه ارومیه تکمیل شود» و دستور به «حداکثر مساعدت برای اجرای آبیاری دشت تکانتپه» را نیز صادر کرد.

حبیب زاده در ادامه این دیدار احداث ساختمان اداری و تغییر چارت سازمانی شرکت برق در شهر سیمینه، اجرای سد سیمینه رود،احداث نیروگاه برق آبی در سد شهید کاظمی از طریق سرمایه گذار بخش خصوصی، افزایش ظرفیت پست ۲۳۰ کیلو ولت بوکان، تکمیل و افزایش ارتفاع سد خراسانه و تامین جرثقیل ده هزار تنی برای شرکت توزیع برق بوکان را مطرح کرد که وزیر نیرو دستور به بررسی و پیگیری این مطالبات را داد.
مهندس رحمانی مدیریت امور منابع آب شهرستان بوکان نیز در این دیدار حضور داشت.