۱۴۱ دستگاه خودرو حادثه‌ساز در کردستان توقیف شد

رئیس پلیس راهور کردستان گفت: ۱۴۱ دستگاه خودرو حادثه‌ساز از ابتدای طرح نوروزی تا کنون در استان توقیف شده است.

رئیس پلیس راهور کردستان گفت: ۱۴۱ دستگاه خودرو حادثه‌ساز از ابتدای طرح نوروزی تا کنون در استان توقیف شده است.

 به گزارش زریان موکریان از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا همتی زاده روز دوشنبه اظهار کرد: در ادامه اجرای این طرح ۳۲ جلد گواهی‌نامه بالای ۳۰ نمره منفی هم ضبط شده است.

وی با بیان اینکه پلیس با استفاده از تمامی امکانات و تجهیزات و به صورت قاطع با خودروهای متخلف برخورد می‌کند، افزود: در هفته اول اجرای طرح ترافیک نوروزی، سه هزار و ۵۰۵ فقره اعمال قانون برای رانندگان خودروهای متخلف صورت گرفت.

رئیس پلیس راهور کردستان ادامه داد: به‌منظور ارتقای انضباط اجتماعی و کاهش سوانح ترافیکی در سطح معابر درون شهری، پلیس راهور طرح تشدید برخورد با خودروهای حادثه ساز یا خودروهای متخلف فاقد پلاک و پلاک مخدوش را به مرحله اجرا گذاشته است.

سرهنگ همتی زاده با بیان اینکه روند برخورد با رانندگان خاطی و هنجارشکن به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قرار دارد، بیان کرد: اجرای این طرح تا پایان تعطیلات نوروزی همچنان ادامه دارد.

وی گفت: پلیس با استفاده از تمامی امکانات و تجهیزات و همچنین تقویت و گسترش گشت‌های کنترل محسوس و نامحسوس در طول شبانه‌روزی در راستای اجرای طرح، به‌صورت قاطع برابر قانون با متخلفان برخورد می‌کند.