موسس کمیپن مردمی در بوکان  عملکرد خود را تشریح کرد

سرویس موکریان_ «سید حسن حسینی» موسس کمپین مردمی در بوکان از جمع آوری یک میلیارد و 900 میلیون تومان کمک از طریق 19 فراخوان در اینستاگرام خبر داد.

سرویس موکریان_ «سید حسن حسینی» موسس کمپین مردمی در بوکان از جمع آوری یک میلیارد و 900 میلیون تومان کمک از طریق 19 فراخوان در اینستاگرام خبر داد.

​​​​​​​«سید حسن حسینی» شب یک شنبه (24 اسفندماه) در یک گفت وگوی زنده با زریان موکریان که از طریق اینستاگرام انجام شد به تشریح عملکرد کمپین مردمی پرداخت و گفت: در چند ماه گذشته با اعلام 19 فراخوان در شبکه اجتماعی اینستاگرام، یک میلیارد و 900 میلیون تومان کمک مردمی  جمع آوری شده است.

وی افزود: کمکهای جمع آوری شده صرف تامین هزینه های عمل جراحی افراد نیازمند، تهیه مسکن، خرید دارو، هزینه بیمارستان بیماران و تامین شهریه 10 دانشجوی علمی کابردی، پیام نور و دانشگاه آزاد شده است.

حسینی در ادامه گفت: 25 کمپین کوچک نیز بدون اعلام فراخوان در شبکه اجتماعی در این مدت راه اندازی کردیم که کمکهای جمع آوری شده صرف خرید وسایل و تجهیزات ایجاد شغل برای 25 نفرمانند وسایل خیاطی، آرایشگری، راه اندازی مغازه و...  شده است.

مدیر مسئول کانون امداد و نجات ساتیار در ادامه این گفت و گو تصریح کرد: من از محل کمکهای جمع آوری شده به هیچگونه ذینفع نیستم و تمامی این کمکها به صورت مستقیم توسط خیرین و شهروندان به حساب افراد نیازمند واریز شده است.

وی در ادامه از طرح شکایت علیه وی خبر داد و افزود: در ماه های اول فعالیت به بهانه اینکه مجوز ندارم شکایتهایی علیه بنده طرح شد در حالی که هدف بنده فقط کمک به مردم است و در راستای این هدف آماده همکاری و همراهی با تمام انجمنهای خیریه هستم.

 «سید حسن حسینی» در پایان در خصوص شایعه کاندیداتوری اش در انتخاباب شورای شهر نیز تصریح کرد: من هم اکنون در دل مردم  جا دارم و منتخب مردم هستم و مردم برای من حرمت قائل هستند این بزرگترین نعمت است و احساس می کنم در با کارهای که انجام می دهم می توانم تاثیر گذارتر باشم به همین دلیل نه در انتخابات کاندیدا می شوم و نه از کاندیدایی حمایت میکنم.