فرماندار بوکان: دست در دست حبیب زاده برای آبادانی بوکان تلاش می کنیم + فیلم

سرویس موکریان_ فرماندار جدید بوکان گفت: دست در دست نماینده شهر در مجلس شورای اسلامی برای آبادانی بوکان تلاش می کنیم.به گزارش خبرنگار زریان موکریان، «باباخان اسکندری» در جلسه  معارفه اش به عنوان فرماندار بوکان که صبح امروزبا حضور معاون سیاسی _ اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در سالن شهید رجایی بوکان برگزار شد، گفت: رسالتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی بر عهده ما گذاشته ا خدمت به مردم است و شان مسئولان خدمت به مردم است.

وی افزود:این مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند که همواره از انقلاب خود حفاظت کرده اند و وظیفه ما در قبال این مردم فقط خدمت با رویکرد وحدت و برادری و با استفاده از  تمامی پتانسیلها و ظرفیتهای دولتی و بخش خصوصی، استفاده از آراء و اندیشه های نخبگان و دانشگاهیان است.

اسکندری در ادامه تصریح کرد: برنامه بنده در بوکان  استفاده از تمام ظرفیتها و پتاسیلهای بوکان به بهترین شکل برای توسعه و آبادانی است و یکی از این ظرفیتها حضور حاج انور حبیب زاده نماینده مردم بوکان درمجلس شورای اسلامی است؛ فردی تلاشگر، خستگی ناپذیر  خواهان کارکه شب و روز نمی شناسد.

فرماندار بوکان در پایان گفت: دست در دست آقای حبیب زاده برای  رفاه وآبادانی بوکان تلاش تا خدمتگزاری دولت سیزدهم کام مردم بوکان را شیرین کند.

اسکندری گفت: ما بالا دست مردم نیستیم؛ ما ارباب مردم نیستیم و خادم مردم  هستیم. انتظارم از مسولین این است که آستین خدمت به مردم را بالا بزنند و به مردم خدمات رسانی بهتری انجام دهند.

 وی در پایان اشاره کرد: من مخالف بنر نویسی تبریک و دسته گل اوردن هستم و پول آن را جمع کنند و در آینده برای خانه سالمندان استفاده شود.