معاون وزیر ارشاد در جشنواره ناله شکینه بوکان حضور پیدا می کنند

سرویس موکریان_ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی از حضور معاون وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی در جشنواره تئاتر خیابانی ناله شکینه خبر داد.

سرویس موکریان_ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی از حضور معاون وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی در جشنواره تئاتر خیابانی ناله شکینه خبر داد.

به گزارش خبرنگار زریان موکریان، «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی صبح امروز به همراه «باباخان‌اسکندری» فرماندار بوکان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان با عوامل اجرایی نخستین جشنواره تئاتر خیابانی ناله شکینه در بوکان دیدار و گفت وگو کرد.

حبیب زاده در این دیدار ضمن اشاره به دیدار سه هفته قبل خود با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به دنبال درخواست بنده،  آقای وزیر دستور دادند که  «سیدمحمد هاشمی» معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های این وزارتخانه در اختتامیه جشنواره ناله شکینه شرکت کنند.

وی افزود:  وزیر ارشاد در این دیدار دستور داد   که اعتبارات ویژه ای به فعالیتهای فرهنگی بوکان اختصاص پیدا کند که این دستور وی در حال طی کردن مراحل اداری است.

در ادامه این نشست «منصور احمدی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان و « افشین ناصی» دبیر جشنواره به تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته برای برگزاری نخستین جشنواره استانی تئاتر خیابانی ناله شکینه پرداخت.

این جشنواره از ۲۷ اردیبهشت ماه به مدت سه روز در بوکان برگزار می شود.

12 گروه نمایشی از شهرستانهای آذربایجان غربی در بخش رقابت این جشنواره حضور دارند.

برای اولین گروه های نمایش در هفت روستای پرجمعیت بوکان اکران خواهند داشت.