رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی:

بیمارستان اشنویه امسال به بهره برداری می رسد

سرویس موکریان_ رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: بیمارستان اشنویه امسال به بهره برداری می رسد.

سرویس موکریان_ رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: بیمارستان اشنویه امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش زریان موکریان، دکتر ولی زاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در راستای پیگیری مصوبات سفر مقام عالی استان به شهرستان اشنویه و همچنین بررسی روند پیشرفت بیمارستان 85 تختخوابی در حال احداث این شهرستان  به همراه مهندس ترابی فرماندار اشنویه، دکتر سعید حسین پور مدیر توسعه و تامین منابع فیزیکی و امور عمرانی ، دکتر شبانی معاون توسعه مدیریت،منابع و برنامه ریزی دانشگاه  در اشنویه حضور یافته و به همراه فرماندار شهرستان از پروژه مذکور بازدید بعمل آوردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در این بازدید و در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت: بیمارستان جدید اشنویه جزء 72 پرژوه بیمارستانی در سطح کشور است که تا پایان سال جاری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

دکتر ولی زاد پیشرفت فیزیکی پروژه را 90درصد عنوان کرد و افزود: تلاش می کنیم که ان شاءالله تا پایان سال این پروژه به اتمام برسد و به دانشگاه تحویل داده شود تا سایر اقدامات مربوطه از نظر تجهیزات را انجام دهیم.

وی تصریح کرد: شهرستان اشنویه با 8 پروژه بزرگ در صدر مصوبات سفر های مقام عالی استان قرار دارد.

دکتر ولی زاد ادامه داد: پروژ های عرصه سلامت شهر نالوس نیز تا هفته دولت سال 1402 به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی ابراز امیدواری کرد با افتتاح این پروژه ها برخورداری بهداشتی و درمانی شهر اشنویه وضعیت بسیار خوبی خواهد داشت.

دکتر ولی زاد افزود: ساختمان سی تی اسکن اشنویه که با مشارکت خیرین عرصه سلامت احداث شده است 99 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تصریح کرد: با اقدامات و پیگیری هایی که در حال انجام است امیدواریم شاهد بهره برداری از پروژه تا هفته های آینده باشیم.

دکتر ولی زاد در پایان اظهار کرد: یکی از دستگاههای سی تی اسکنی که قرار است در سطح کشور توزیع شود، دستگاه سی تی اسکن بیمارستان شهرستان اشنویه است./