همزمان با تشدید شدن برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز در بوکان

خانه تکانی در اجرائیات شهرداری بوکان/ 12 پرسنل ساخت و سازهای غیرمجاز برکنار شدند

سرویس موکریان_همزمان با تشدید برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در بوکان، شهرداری این شهر از برکناری 12 پرسنل ساخت غیرمجاز به علت کوتاهی در وظایف محوله خبر داد.

به گزارش خبرنگار زریان موکریان، روز سه شنبه دوم اسفندماه شهرداری بوکان اقدام به قلع و قمع تعدادی از ساخت و سازهای غیرمجاز در مناطق مختلف بوکان مانند شهید نجاری در امیرآباد پرداخت.

همزمان سرپرست اجرائیات شهرداری بوکان اعلام کرد که عملیات تخریب و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در نقاط مختلف سطح شهر با جدیت در دستور کار این شهرداری قرار گرفته است.
وی در ادامه گفت و گوی خود با روابط عمومی شهرداری بوکان افزود: با توجه به حمایت و تاکید ادارات متولی در زمینه جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و خارج از ضوابطو مقررات، با افزاد سود جو در این خصوص برخورد قاطع و قانونی می شود.

در همین ارتباط کانالهای خبری شهر بوکان از اخراج 12 نفر از پرسنل ساخت و سازهای غیرمجاز از شهرداری این شهر خبر داد.

شهرداری بوکان با صدور اطلاعیه ای ضمن تایید این خبر اعلام کرد 12 نفر از پرسنل ساخت و ساز غیرمجاز که در انجام وظایف محوله اهمال و کوتاهی نموده و بر همین اساس از طریق شرکت تامین نیرو اقدام به بکارگیری شش نفر نیروی جدید و همچنین بکارگیری تعداد 10 نفر نیروی دیگر از واحدهای شهرداری در این بخش کرده است.

شهرداری بوکان در بخشی دیگر از این اطلاعیه   از «عدم اقدام به موقع و جدی عوامل جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز شهرداری در برخورد با عاملان ساخت  و سازای غیرمجاز در سطح شهر » خبر داد و از این امر به عنوان علت تسویه حساب با 12 نفر از پرسنل ساخت و سازهای غیر مجاز خواند.

این شهرداری در ادامه از برخورد قاطعانه با 35 مرود ساخت و سازغیرمجاز در نقاط مختالف بوکان خبر داد.

دو سال قبل، یازده نفر به علت تخلف در حوزه ساخت و سازهای غیرمجاز در بوکان دستگیر شدند که پنج نفر آنها کارمند شهرداری این شهر بودند./