در نقد سخنان شهردار بوکان ؛

علمکرد خیالی میرحسامی!

سرویس موکریان_شهردار بوکان در غیاب عملکرد به عملکرد سازی پرداخت.

سرویس موکریان_شهردار بوکان در غیاب عملکرد به عملکرد سازی پرداخت.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش خبرنگار زریان موکریان: رشید میرحسامی شهردار بوکان در سخنان خود در مراسم افتتاحیه پارک مسافر در شهرک فرهنگیان به جای تشریح عملکرد خود به «عملکرد سازی برای خود» اقدام کرد و  گفت که این شهرداری در ماه‌های اخیر پروژه‌های مختلفی به بهره‌برداری رسانده است.

وی ضمن اشاره به  کمبود سرانه فضای سبز در بوکان نیز  گفت:  برای جبران این کاستی، با همکاری اعضای محترم شورای شهر و فرمانداری بزرگوار اقدامات خوبی پیش‌بینی شده است.

اما آقای شهردار؛

از بهمن ماه گذشته تا به امروز تنها دو پروژه که ساخت دو پارک کوچک است توسط شهرداری بوکان به سرانجام رسیده؛ یکی در امیرآباد و دیگری در شهرک فرهنگیان؛ پارک‌هایی کوچک که آغاز  ساخت آنها به قبل از مدیریت شما و اعضای فعلی شورای شهر بر می گردد.

براستی پروژه های که می فرمایید در ماه های اخیر به بهره برداری رسانده اید، کدام پروژه هستند، چرا اسم نبردید؟ چرا اعلام نمی فرمایید؟. تا شهروندان بدانند شهرداری که در فصل زمستان از  برف روبی معابر ناتوان بود، در ایام نوروز برنامه ای برای آماده سازی شهر جهت استقبال از مهمانان نوروزی نداشت، به قول شما  در شش ماه اخیر پروژه های مختلف را به بهره برداری رسانده است.

شما که گفته اید افزایش فضای سبز بوکان رویکرد اصلی شورا و شهرداری است چرا تا به امروز هیچکدام از پروژه های فضای سبز آمده در بودجه شهرداری را اجرا نکرده اید.

اگر بودجه شهرداری بوکان را مطالعه بفرمایید،می بینید شما مکلف به  تکمیل پارک ساحلی جنب cng ، پروژه تکمیل پارک موکریان،  پروژه تکمیل فضای سبز بهرام پور و هواشناسی، پروژه احداث پارک نهالستان و گلخانه در زمینهای دار هرمه  و پروژه درختکاری در  امیرآباد شدید که تا این لحظه به هیچکدام از موارد در بودجه عمل نکرده اید.

حال که شش ماه از فصل عمرانی می گذرد و شما به برنامه ها و طرحهای   مصوب شورای شهر در بودجه متعهد نبودید و  به وعده خود مبنی بر اجرای ۴۰ پروژه در بوکان عمل نکرده اید، لطفا با مردم و رسانه ها صادقانه حرف بزنید و عملکرد سازی نکنید.