چهارمین فرماندار در آذربایجان غربی تغییر کرد

سرویس آذربایجان غربی_ در 10 روز با حکم استاندار جدید آذربایجان غربی، چهارفرماندار در این استان تغییر کرد.

سرویس آذربایجان غربی_ در 10 روز با حکم استاندار جدید آذربایجان غربی، چهارفرماندار در این استان تغییر  کرد.

به گزارش زریان موکریان، «محمدصادق معتمدیان» استاندار آذربایجان غربی طی حکمی كاظم غنى زاده را به عنوان سرپرست فرماندارى سلماس منصوب کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی،  معاون فرماندار شهرستان ارومیه،  معاون مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان غربی،  مدیر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان غربی و  کارشناس ارشد دفتر سیاسی حوزه معاونت سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان غربی سوابق اجرایی غنی زاده است.

 این چهارمین  تغییر فرمانداران آذربایجان غربی از زمان انتصاب معتمدیان به عنوان استاندار این استان است.

«محمد صادق معتمدیان» که در اولین روز آبان ماه امسال به عنوان استاندار آذربایجان غربی معرفی شد، یک ماه و یک هفته بعد از این انتصاب تغییر فرمانداران این استان را آغاز کرد.

وی تغییر فرمانداران را از سردشت شروع کرد.

هفتم آذرماه با تقدیر از«اقصی نخشی پور» فرماندار سابق شهرستان سردشت، «لقمان خسروپور» به عنوان سرپرست این فرمانداری معرفی شد.

دو روز بعد از این تغییر، با تقدیر از «حسن محمدزاده» فرماندار سابق شهرستان چالدران، «محمدرضا عبدالله نژاد» به عنوان سرپرست این فرمانداری معرفی شد.

روز گذشته نیز  "خضر کاک درویشی" به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان پیرانشهر منصوب شد.

هر چهار فرماندار منصوب شده از نیروهای رسمی وزارت کشور هستند و به نظر می رسد مصوبه وزارت کشور مبنی بر استفاده از نیروهای این وزارت در استانداریها و فرمانداریها در این دولت نیز پابرجاست.