تغییر سومین فرماندار در آذربایجان غربی

سرویس آذربایجان غربی_ استاندار آذربایجان غربی سرپرست فرماندارى پیرانشهر را منصوب کرد.

سرویس آذربایجان غربی_ استاندار آذربایجان غربی سرپرست فرماندارى پیرانشهر را منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار زریان موکریان، محمدصادق معتمدیان با صدور حکمی "خضر کاک درویشی" را به‌عنوان سرپرست فرمانداری پیرانشهر منصوب کرد.

خضر کاک درویشی در کارنامه خود معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد، فرماندار شهرستان سردشت، مشاور اقتصادى استاندار آذربایجان‌غربى، معاون بازرگانى و پشتیبانى شهرداری‌هاى سازمان همیارى شهردارى‌هاى آذربایجان‌غربى، بخشدار مرکزى پیرانشهر، بخشدار لاجان پیرانشهر، مسئول دانشگاه پیام نور پیرانشهر را دارد.

این سومین تغییر فرمانداران آذربایجان غربی از انتصاب معتمدیان به عنوان استاندار این استان است.

«محمد صادق معتمدیان» که در اولین روز آبان ماه امسال به عنوان استاندار آذربایجان غربی معرفی شد، یک ماه و یک هفته بعد از این انتصاب تغییر فرمانداران این استان را آغاز کرد.

وی تغییر فرمانداران را از سردشت شروع کرد.

هفتم آذرماه با تقدیر از«اقصی نخشی پور» فرماندار سابق شهرستان سردشت، «لقمان خسروپور» به عنوان سرپرست این فرمانداری معرفی شد.

دو روز بعد از این تغییر، با تقدیر از «حسن محمدزاده» فرماندار سابق شهرستان چالدران، «محمدرضا عبدالله نژاد» به عنوان سرپرست این فرمانداری معرفی شد.

هر سه فرماندار منصوب شده به مانند سه  فرماندار کنار گذاشته شده از نیروهای رسمی وزارت کشور هستند و به نظر می رسد مصوبه وزارت کشور مبنی بر استفاده از نیروهای این وزارت در استانداریها و فرمانداریها در این دولت نیز پابرجاست.