مکاتبه ای رسمی برای دعوت از آکادمی کیا برای حضور در بوکان انجام نشده است/ با بهتر شدن وضعیت کرونا، از آکادمی کیا دعوت می کنیم

سرویس موکریان_ اداره ورزش و جوانان بوکان اعلام کرد: مکاتبه ای رسمی برای دعوت از آکادمی کیا برای حضور در بوکان انجام نشده است و با بهتر شدن وضعیت کرونا، از آکادمی کیا دعوت می کنیم.

سرویس موکریان_ اداره ورزش و جوانان بوکان اعلام کرد: مکاتبه ای رسمی برای دعوت از آکادمی کیا برای حضور در بوکان انجام نشده است و با بهتر شدن وضعیت کرونا، از آکادمی کیا دعوت می کنیم.

به گزارش زریان موکریان،به دنبال انتشار خبری مبنی بر لغو حضور  باشگاه آکادمی کیا در بوکان توسط ورزش و جوانان این شهر، روابط عمومی این اداره توضیحاتی به شرح زیر برای ما ارسال کرد:

در خصوص ادعای دعوت تیم بوکان جوان  از تیم نونهالان آکادمی کیا جهت حضور در  بوکان و برگزاری بازی دوستانه، باید به استحضار ورزشکاران عزیز برسانیم تا لحظه تنظیم این توضیحات هیچگونه مکاتبه و نامه رسمی در خصوص این ادعا دریافت نکرده ایم و به نظر می رسد  هماهنگی ها به صورت تلفنی بوده است‌‌.

از طرف دیگر، باید بر اساس مقرارت، هیئت فوتبال شهرستان بوکان در نامه ای رسمی به ورزش و جوانان موضوع دعوت از تیم نونهالان باشگاه کیا را اطلاع می داد تا این مدیریت مجور ستاد پیشگیری از کرونا  را اخذ کند و همزمان هماهنگی‌های لازم با شبکه بهداشت و درمان جهت حضور اورژانس و.... را انجام می داد.

در همین ارتباط «سلیمان سواره» مدیریت و ورزش و جوانان شهرستان بوکان با آقای انصاری سرپرست تیم های آکادمی کیا تماس گرفته و اعلام کرده  که از تیم های پایه ی آکادمی کیا با بهتر شدن وضعیت کرونا در بوکان و تغییر رنگ شهر به نارنجی به صورت  رسمی دعوت می شود و همه امکانات خوابگاهی و استادیوم خاتم الانبیا را در اختیار آکادمی کیا قرار خواهم داد و برای همه ی تیم های بوکان و منطقه جهت دیدارهای دوستانه  برنامه ریزی می شود‌.

مدیریت ورزش و جوانان شهرستان بوکان از هرگونه اقدام و فعالیتی که در راستای پیشرفت و تعالی ورزش بوکان باشد، استقبال می کند و در صورت کوتاهی هیات فوتبال در موضوع دعوت آکادمی کیا حتما  از هیئت فوتبال شهرستان بوکان توضیح خواسته و در صورت کوتاهی برخورد می شود. 

در پایان، از کسانی که جهت پیشرفت فوتبال و ورزش بوکان زحمت می کشند و دغدغه دارند صمیمانه تشکر می کنم و ان شاءالله ورزش بوکان از حالت سنتی و روابط خارج شده و ضوابط حکم فرما شود تا استعدادها شکوفا شوند.

ارتباط با مدیر. کانال
@ziryanmukry
۱۴۰۰/۶/۲۷