احداث یک دهنه پل بر روی سیمینه به زود آغاز می شود +فیلم

سرویس موکریان_شهردار بوکان گفت: پس از اخذ همکاری مالکین در مسیر؛ در کمتر از یک ماه آینده عملیات ساخت پل بر روی سیمینه رود را آغاز خواهیم کرد.به گزارش خبرنگار زریان موکریان، ظهر امروز پنج شنبه ، «مهندس امیر احمدی» در حاشیه بازدید فرماندار بوکان، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی، از آب بند کوسته  وضعیت ترافیک مسیر های امیرآباد، کوسته و ساحلی را در روزهای تعلطیل طاقت فرسا خواند و افزود: امیدواریم با اخذ توافق و همکاری مالکین در مسیر بزودی وارد بخش های عملیاتی و فاز اجرایی ساخت یک دهنه پل بر روی سیمینه رود شویم.

وی احداث دو دهنه پل بر روی سیمینه رود را راهکار کاهش این ترافیک دانست و افزود: یکی از پلها با توجه به مطالعات انجام شده در اطراف بندآب کوسته خواهد بود و پل دوم نیز در خیابان امید و در مسیر کشتارگاه احداق می شود.

احمدی از اتمام مطالعات پل کوسته خبر داد و تصریح کرد: جزییات این پروژه به زودی رسانه می شود و مکان یابی آن نیز در حال مطالعه و انجام است.

این پل قرار است با عبور از آب بند کوسته و با داشتن دو قوس کوسته را به سه راه عشایر در بلوار محمد رسول الله (ص) وصل نماید.