۷۶ درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی زریان موکریان «تبانی در سردار» را واقعیت می دانند

سرویس موکریان_  ۲هزار و ۴۸۰ اکانت معادل 76 درصد پاسخ دهندگان به سئوال «تبانی در بازیهای سردار»   در نظرسنجی پایگاه خبری زریان موکریان، معتقدند تبانی واقعیت دارد.

سرویس موکریان_  ۲هزار و ۴۸۰ اکانت معادل 76 درصد پاسخ دهندگان به سئوال «تبانی در بازیهای سردار»   در نظرسنجی پایگاه خبری زریان موکریان، معتقدند تبانی واقعیت دارد.

 پایگاه خبری تحلیلی زریان موکریان به هدف ارزیابی نظر افکار عمومی در خصوص علت سقوط سردار بوکان به لیگ دسته سه در پیج رسمی خود در اینستاگرام با طرح چهار سئوال اقدام به نظر سنجی کرد.

هر سئوال را هفت هزار تا ۹هزار و پانصد اکانت روئیت کرده اند که نتیجه نظر سنجی به شرح زیر است.

از سه هزار و ۶۱۹ اکانت که به سئوال اول پاسخ دادند ۶۳ درصد آنها( دو هزار و ۲۶۹ اکانت)  اعلام کردند هوادار سردار هستند که این آمار از جایگاه اجتماعی تیم سردار حکایت دارد .

از سه هزار ۲۹۹ اکانتی که به سئوال «علل ناکامی سردار» پاسخ دادند ۵۱ درصد آنها غیر بومی بودن بازیکنان و مربی تیم را علت ناکامی دانسته اند و ۴۹ درصد نیز به گزینه عدم حمایت مسئولان رای دادند.

از سه هزار و ۲۵۶ اکانتی که به سئوال تبانی در سردار بوکان پاسخ دادند ۷۶ درصد یعنی ۲هزار و ۴۸۰ اکانت معتقدند تبانی در بازیهای سردار یک واقعیت است و ۲۴ درصد آن را شایعه خواندند.

از سه هزار و ۲۶۹ اکانتی که به سئوال تأثیرگذاری سردار بر فوتبال بوکان واسه دادند ۵۳ درصد معتقدند سردار سبب پیشرفت فوتبال در این شهر شده است.

از سه هزار و یک اکانتی که به سئوال آخر یعنی گرفتار شدن سردار از بدو تولد در بازیهای انتخاباتی ۷۶ درصد یعنی ۲هزار  و ۲۶۷ اکانت معتقدند اگر سردار از همان ابتدا درگیر بازیهای انتخاباتی نمی شد امکان موفقیت بیشتر بود.

 تیم سردار بوکان در هفته بیست و ششم و پایانی گروه ۲ رقابت های لیگ دسته ۲ فوتبال باشگاه های کشور با قبول شکست برابر تیم شهیدقندی یزد در مجموع با ۲۰ امتیاز و با تفاضل گل منفی ۲۵ رسما به لیگ دسته سوم باشگاه های کشور سقوط کرد.