شورای شهر بوکان به دنبال جایگزین میرحسامی/ رستم پور: بر نمی گردم

سرویس موکریان_ همزمان با تلاشهای پنج عضو شورای شهر بوکان برای پیدا کردن جایگزینی برای شهردار بوکان، «بابک رستم پور» شهردار سابق بوکان گفت: بر نمی گردم.

سرویس موکریان_ همزمان با تلاشهای پنج عضو شورای شهر بوکان برای پیدا کردن جایگزینی برای شهردار بوکان، «بابک رستم پور» شهردار سابق بوکان گفت: بر نمی گردم.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش خبرنگار زریان موکریان، در حالی که فقط چند روز به پایان فرصت «رشید میرحسامی» شهردار بوکان  برای پاسخگویی به ۳۵ سوال شورای شهر مانده است، پنج عضو شورای شهر تلاشهای خود را برای یافتن جایگزین برای میرحسامی بیشتر کردند.

 در همین ارتباط  یک منبع آگاه گفت: که پنج عضو شورای شهر که طراح سوال از میرحسامی هستند  با بابک رستم پور دیدار داشته و از وی درخواست کردند تا بعد از استیضاح یا استعفای میرحسامی،مدیریت شهرداری بوکان را مجددا بر عهده بگیرد.

اما رستم پور در یک تماس تلفنی با خبرنگار زریان موکریان هر گونه دیدار با اعضای شورای شهر بوکان را تکذیب کرد و گفت: برنامه ای برای بازگشت به این شهر ندارد.

رستم پور از دیماه سال ۱۳۹۶  تا تیرماه سال ۱۴۰۰ به مدت سه سال و هفت ماه سکاندار شهرداری بوکان  بود.

«احمد رحمانی، پخشان سلیمی، ناصر کاکه زاده، ژیلا عبدی و گلاویژ حسینی،» پنج عضو شورای شهر بوکان هستند که با طرح سوال از میرحسامی، به دنبال برکناری وی هستند و هم اکنون میرحسامی بر سر دو راهی استیضاح یا برکناری قرار دارد.

«رشید میرحسامی»  نیز در چند دوره متناوب شهردار بوکان بوده است که آخرین دوره شهرداری  وی  در بوکان به سال۱۳۹۴ بر می گردد. در آن زمان در حالی که یک سال از مدیریتش می گذشت چند ساعت قبل از جلسه استیضاحش، استعفا کرد.