در دیدار با نماینده بوکان صادر شد:

وزیر راه: بزرگراه بوکان_میاندوآب امسال به پایان برسد / معاون برنامه‌ریزی وزرات به بوکان سفر کند

سرویس موکریان_ وزیر راه و شهرسازی در دیدار با نماینده بوکان دستور داد که بزرگراه بوکان_میاندوآب امسال به پایان برسد و معاون برنامه‌ریزی وزرات به بوکان سفر کند.

سرویس موکریان_ وزیر راه و شهرسازی در دیدار با نماینده بوکان دستور داد که بزرگراه بوکان_میاندوآب امسال به پایان برسد و معاون برنامه‌ریزی وزرات به بوکان سفر کند.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش زریان موکریان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده بوکان، «مهندس رستم قاسمی» وزیر راه و شهرسازی در دیدار با «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان دستور داد که شرکت زیرساخت تا پایان سال بزرگراه بوکان _میاندوآب به سرانجام برسد و جهت بررسی آخرین وضعیت پروژه های راه سازی بوکان «امر محمود غفاری» معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی به بوکان سفر کند.

قاسمی در ادامه ضمن آنکه برحمایت سازمان ملی زمین و مسکن از پروژه مسکن ملی در بوکان تاکید کرد، به معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع خود دستور داد که میانگین آسفالت راه روستایی بوکان به شاخص کشوری نزدیک شود و به آسفالت ورودیهای مسکن مهر بوکان کمک کنند.

این دستوارت وزیر راه بعد از آن مطرح می شود که «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با دیار با وی از وضعت پروژه های راهسازی بوکان به شدت انتقاد کرد و گفت:پشرفت کار پروژه کنارگذر بوکان و  جاده بوکان_میاندوآب بعد از 15 سال همچنان کند است و انتظار می رود در فصل عمرانی امسال به صورت فوری برای اتمام این دو پروژه اقدام شود تا تصادفات عدیده و مرگبار دراین مسیر کاسته شود.

وی در ادامه از کندی عملیات روکش روستاهای شهریکند، رحیم خان و نوبار علی رغم تامین اعتبار به شدت انتقاد کرد و گفت: راه منتهی به شهرستان سردشت از مسیرگندمان هنوز در محرله پیمان سپاری است و دو سال است که به حال خود رها شده است.

حبیب زاده در ادامه سخنان خود در این جلسه ضمن آنکه خواستار تسریع در ساخت زیرگذر شیخلر و روکش روستای حمامیان شد، پیمانسپاری آسفالت جاده بوکان_مهاباد و بوکان_شاهیندژ را نیاز منطقه خواندو

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه دیدار خود با وزیر راه و شهرسازی نسبت به عدم اقدام اجرائی برای ساخت مسکن ملی انتقاد کرد و خواستار تامین قیر به ارزش پنج میلیارد تومان جهت آسفالت مسیرهای منتهی به مسکن مهر بوکان شد.

در دیدار حبیب زاده با وزیر راه و شهرسازی، «رشید میرحسامی» شهردار بوکان نیز حضور داشت.


#بوکان ، #مهاباد ، #اخباربوکان ، #اخبارمهاباد ، #موکریان ، #زریان #زریان_موکریان