سه مصوبه برای تولید مسکن در بوکان ؛ دستاورد نشست حبیب زاده با معاون وزیر راه

سرویس موکریان_ دستاورد نشست نماینده بوکان با معاون وزیر راه سه مصوبه برای تولید ‌مسکن در این شهر به همراه داشت.

سرویس موکریان_ دستاورد نشست نماینده بوکان  با معاون وزیر راه سه مصوبه برای تولید ‌مسکن در این شهر به همراه داشت.

به گزارش زریان موکریان، پایگاه اطلاع رسانی «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان گزارش داد که وی  به همراه مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی دیدار کردند.
 سه مصوبه در خصوص آماده سازی مسکن مهر بوکان  و تامین زمین برای تولید مسکن در این شهرستان، از دستاوردهای این نشست بود.
ابتدا مصوب شد که اداره کل و راه شهرسازی آذربایجان غربی کارهای باقیمانده مسکن مهر بوکان را برآورد و به سازمان زمین و مسکن اعلام کند و این سازمان برای آماده سازی آن مساعدت کند.
برای تأمین زمین مورد نیاز تولید مسکن‌  چهار ساله مصوب شد که اراضی واقع در حریم شهر بوکان برای الحاق به شهر در کارگروه و کمیته های تخصصی استانی تصویب و به وزارت راه و شهرسازی ارسال شود.
همچنین مصوب شود اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی برای اجرای ماده شش قانون ساماندهی مسکن، اراضی مازاد دستگاه های دولتی را شناسایی، اخذ و برای طرحهای توسعه شهری تخصیص دهد.
برگزاری این نشست از مصوبات جلسه  مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با «حاج انور حبیب زاده» نماینده بوکان است که پنج شنبه هفته گذشته در فرمانداری شهرستان بوکان برگزار شد. اختصاص ۵۷۰ تن قیر رایگان به شهرداری بوکان و تسریع در در انتخاب پیمانکار جهت آسفالت چهار کیلومتر از اتوبان بوکان-میاندوآب از مصوبات دیگر این دیدار بود.