شهردار پیرانشهر استعفا کرد / شهردار: شیوه مدیریت من با انتظارات شورای شهر متفاوت است

شهردار پیرانشهر استعفا کرد / شهردار: شیوه مدیریت من با انتظارات شورای شهر متفاوت است سرویس موکریان_شهردار پیرانشهر به خاطر آنچه تفاوت شیوه مدیریتی اش با انتظارات اعضای شورای این شهر خواند، از این پست استعفا کرد و رئیس شورای شهر از موافقت با این استعفا خبر داد.

شهردار پیرانشهر استعفا کرد / شهردار: شیوه مدیریت من با انتظارات شورای شهر متفاوت است

سرویس موکریان_شهردار پیرانشهر به خاطر آنچه تفاوت شیوه مدیریتی اش با انتظارات اعضای شورای این شهر خواند، از این پست استعفا کرد و رئیس شورای شهر از موافقت با این استعفا خبر داد.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش خبرنگار زریان موکریان، روز سه شنبه 26 مهرماه «مهندس رسول فهر» از تصدی پست شهرداری شهر پیرانشهر استعفا کرد و یک روز بعد «صفر تفاخر» رئیس شورای شهر پیرانشهر از موافقت با این استعفا خبر داد.

وی ضمن اعلام این خبر گفت: تا انتخاب شهردار جدید پیرانشهر از سوی اعضای شورای شهر، یکی از کارمندان رسمی مجموعه این شهرداری به عنوان سرپرست شهرداری این مسئولیت را عهده خواهد گرفت.

رسول فهر که در مهرماه سال گذشته با هفت رای موافق اعضای شورای پیرانشهر به عنوان شهردار این شهر انتخاب و معرفی شد، در خصوص علت استعفای خود از این پست در یک نشست خبری با خبرنگاران گفت: برای مدیریت دارای چهارچوبهای تعریف شده ایی هستم که خود را پایبند به آنها می دانم و اگر این چهارچوبها و اصول رعایت نشود و در کارهای مدیریتی بنده دخالت شود، نمی توانم ادامه کار دهم.

وی افزود: نگرش و شیوه مدیریت بنده با انتظارات  شورای شهر پیرانشهر متفاوت است و این امر دلیل اصلی استعفایم است.

وی تغییر ساختار سنتی شهرداری پیرانشهر  را به ساختار دو مدیریتی ،سه معاونتی و دو سازمانی در راستای سالم سازی و چابک سازی اداری، انجام کارهای عمرانی به ارزش 42 میلیارد تومان در حوزه مختلف پلاک کوبی معابر، آسفالت، پیاده رو سازی و احداث پارک گولان در 3500 مترمربع و مبلمان شهری، اصلاح شش تقاطع شهر،60 هزار متر معابر و کوچه های خاکی آسفالت شده است.

رسول فهر متولد سردشت و دارای کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری است که مهرماه سال گذشته به عنوان شهردار پیرانشهر معرفی شد در حالی که شهردار شهر ربط بود.