کمک دو میلیارد و ششصد میلیون تومانی خیرین بوکان به ایتام و محسنین

سرویس موکریان_ ر ئیس کمیته امداد بوکان از کمک کمک دو میلیارد و ششصد میلیون تومانی خیرین به ایتام و محسنین تحت حمایت این کمیته خبر داد.

سرویس موکریان_ ر ئیس کمیته امداد بوکان از کمک کمک دو میلیارد و ششصد میلیون تومانی خیرین به ایتام و محسنین تحت حمایت این کمیته خبر داد.

به گزارش خبرنگار زریان موکریان، «سعدی خزمه» در گفت و گو با خبرنگار زریان موکریان گفت: در سال۱۴۰۰ کمیته امداد بوکان جهت حمایت از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این شهرستان، بیش از دو  میلیارد و ششصد میلیون  تومان) به آنها مساعدت نموده است که درآمد امسال نسبت به گذشته  73درصد افزایش داشته است.

سعدی خزمه افزود: کمیته امداد بوکان در راستای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد اهتمام ویژه‌ای داشته و در این راستا گام‌های موثری برداشته است و خاطر نشان نمود تمامی واریزی خیرین به صورت آنی و مستقیم به حساب ایتام انجام می گیرد.

رئیس کمیته امداد بوکان با اشاره به تعداد ایتام و فرزندان محسنین در این شهرستان، عنوان کرد: در حال حاضر2700حامی نیکوکار حمایت از 780  نفر از ایتام و فرزندان محسنین در  بوکان را بر عهده دارند.

وی با تقدیر از خیران نیک اندیش بوکان که همواره در کنار امدادگران این شهرستان هستند، عنوان کرد: از این تعداد 290 نفر ایتام و 490نفر فرزندان محسنین هستند.

سعدی خزمه با دعوت از خییران و نیکوکاران  بوکانی برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین، تصریح کرد:  در سال ۱۴۰۰ تعداد ۶۴۴  نفر به جمع حامیان شهرستان  بوکان پیوسته‌اند.

وی تاکید کرد: حمایت از ایتام و فرزندان محسنین علاوه بر اجر دنیوی، به یقین پاداش اخروی نیز به همراه داشته و خیران و نیکوکاران با پرداخت ماهانه حداقل ۳۰ هزار تومان، در این طرح خداپسندانه می توانند مشارکت نمایند.

ر ئیس کمیته امداد بوکان در پایان گفت: جهت حمایت از ایتام شهرمان (بوکان) با  شماره ذیل تماس بگیرید.

09141845077                             

 04446245354