رئیس شورای بوکان: شهرداری در شأن مردم ارائه خدمات نکرده است/عذرخواهی می کنم

سرویس موکریان_ رئیس شورای شهر بوکان گفت: شهرداری نتوانسته است آنگونه که شایسته مردم بزرگوار بوکان است ارائه خدمات نماید.

سرویس موکریان_ رئیس شورای شهر بوکان گفت: شهرداری نتوانسته است آنگونه که شایسته مردم بزرگوار بوکان است ارائه خدمات نماید.

به گزارش زریان موکریان، «احمد رحمانی» اطلاعیه ای به شرح زیر منتشر کرد:
شهروندان عزیز و بزرگوار مردم فهیم و فرهیخته شهر بوکان 
با سلام و احترام شایسته 
یکی از بکرترین رحمت ها و نعمت های خداوند بارش برف و باران بر زمین است امری که سالهاست آرزوی مردم عزیز این دیار است و با لطف و عنایت الهی باعث خوشحالی و آرامش روح وروان همه شهروندان عزیز گردیده است  هر چند بطور طبیعی بارش برف و باران باعث پاره ای از محدودیت  ها و مشکلات خواهدگردید.
ضمن شکر گزاری بخاطرنزول این نعمت زیبا و گرانبهای خداوندی اگر تاکنون به علت عدم تناسب حجم کار و امکانات و تجهیزات ،
شهرداری نتوانسته است آنگونه که شایسته مردم بزرگوار بوکان است ارائه خدمات نماید از ساحت و محضر ارزشمند و باسعادت مردم شریف پوزش و عذرخواهی می نماییم همچنانکه استحضار دارید تعداد بسیار زیادی از پرسنل و کارگران زحمت کش شهرداری که زحمات و تلاش آنها جای تقدیر دارد درگیر ارائه خدمات هستند اگر به هردلیل اقدامی ناخواسته یاکم کاری صورت گرفته است  که باعث تکدرخاطر شهروندان عزیز و فعالان اجتماعی و رسانه ای گردیده است با لطف و بزرگواری خودتان این مجموعه ی زحمتکش و خدماتی را عفو بفرمایید واز شهروندان عزیزی که حس نوع دوستی و بضاعت کمک دارند و دارای تجهیزات و ماشین الات هستند خواهشمندیم به شکرانه این نعمت و رحمت الهی در کنار مردم عزیز و شهرداری قرار بگیرند تا انشاءالله با اتحاد و انسجام و همیاری وهمدلی بتوانیم تنگناهای ایجاد شده در اثر این رحمت الهی را با هم مرتفع نماییم .
یقین داشته باشید رضایت شهروندان عزیز اولویت اول شورا و شهرداری است و‌با تمام توان تلاش خواهیم نمود که این مهم با اراده و کوشش جمعی حاصل گردد.
احمد رحمانی رئیس شورای اسلامی شهر بوکان