سه ورزشکار بوکانی به سه اردوی تیم ملی دعوت شدند

سرویس موکریان_سه ورزشکار از شهرستان بوکان به اردوهای تیم ملی ووشو، کشتی ناشنوایان و تیم ملی بسکتبال با ویلچر دعوت شدند.

سرویس موکریان_سه ورزشکار از شهرستان بوکان به اردوهای تیم ملی ووشو، کشتی ناشنوایان و  تیم ملی بسکتبال با ویلچر دعوت شدند.
علیزاده «خبرنگار» علیزاده «خبرنگار»

«سلیمان سواره» رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان روز یک شنبه (14 اسفندماه )در گفت وگو با خبرنگار زریان موکریان گفت: به دنبال درخشش «منصور احمدی» بازیکن بوکانی درمسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور، مورد توجه کادر فنی تیم ملی بسکتبال با ویلچر قرار گرفت و به تیم ملی دعوت شد.


وی با بیان اینکه این ورزشکار بوکانی کاپیتان تیم بسکتبال با ویلچر این شهرستان است، افزود: او به اردوی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات جهانی بسکتبال با ویلچر امارات که از اواخر هفته جاری شروع و تا ۲۳ اسفند ادامه دارد، دعوت شده است.

سواره در ادامه از دعوت «شهاب رحیمی» کشتی گیر موفق بوکانی به اردوی تیم ملی کشتی ناشنوایان خبر داد و گفت: رحیمی جهت آماده سازی برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا که در می بانی قزاقستان برگزار می شود، دعوت شده است.


«قرنی ابراهیمی» سومین ورزشکار بوکانی است که در هفته ای که گذشت به اردوی تیم ملی دعوت شد. به گفته رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان ابراهیمی پس از قهرمانی در مسابقات قهرمان کشوری ووشو به اردوی تدارکاتی بازیهای آسیاسیی هانگژو دعوت شده است.