در دیدار حبیب زاده با وزیر نفت رخ داد:

احداث شهرک پتروشیمی در بوکان وارد مرحله جدیدی شد

سرویس موکریان_ نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی در دیدار. با وزیر نفت از آمادگی مدیر عامل کارخانه سیمان کاوان بوکان برای سرمایه گذاری در احداث شهرک پتروشیمی بوکان خبر داد.


  سرویس موکریان_ نماینده مردم فهیم بوکان در مجلس شورای اسلامی در دیدار. با وزیر نفت از آمادگی مدیر عامل کارخانه سیمان کاوان بوکان برای سرمایه گذاری در احداث  شهرک پتروشیمی بوکان  خبر داد.

به گزارش زریان موکریان، پایگاه «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گزارش داد که وی  در دیدار با «مهندس جواد اوجی» وزیر نفت ضمن تاکید بر احداث شهرک پتروشیمی در بوکان برای رفع محرومیت و ایجاد اشتغال گفت: خط لوله پتروشیمی از بوکان می گذرد و  این شهرستان هم دارای سهیمیه خوراک جهت احداث واحد پتروشیمی است.
وی در ادامه از اعلام آمادگی «فرهنگ شیرزاد» مدیر عامل کارخانه سیمان کاوان بوکان برای سرمایه گذاری در احداث این  شهرک پتروشیمی  خبر داد.
«مهندس جواد اوجی» وزیر نفت در این خصوص به  «هوشنگ فلاحتیان»  معاون برنامه‌ریزی وزارت نفت دستور داد:که با توجه به معرفی  شرکت سیمان کاوان  به عنوان سرمایه گذار با نظر مساعد بررسی واقدام مقتضی  انجام شود.
نماینده بوکان سال گذشته در دیدار با مهندس زنگنه وزیر وقت نفت موفق به کسب موافقت وزیر وقت برای احداث شهرک پتروشیمی در بوکان شده بود.
حبیب زاده در ادامه   دیدار با «مهندس جواد اوجی» وزیر نفت خواستار گاز رسانی به 18 روستای بوکان شد که وزیر نفت به اقدام   با نظر مساعد دستور داد.