جایزه بهترین کارگردانی جشنواره فیلم برزیل به «سیبه ر» رسید

جایزه افتخاری بهترین کارگردان جوان هجدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم برزیل به مجید درویش نژاد برای فیلم "سیبه ر" تعلق گرفت.

جایزه افتخاری بهترین کارگردان جوان هجدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم برزیل به مجید درویش نژاد برای فیلم

به گزارش زریان موکریان، این جشنواره با اعلام‌نامزد های‌ دریافت جایزه که هفته پیش اعلام شده بودند فیلم "سیبه ر"‌ جز نامزدهای بهترین فیلم و بهترین کارگردان جوان قرار گرفته بود که جایزه بهترین کارگردان را از آن خود کرد .

مجید درویش نژاد کارگردان ارومیه ای با اولین ساخته خود موفق به حضور در جشنواره های متعددی شده است . به طوریکه تا کنون به جشنواره های فیلم هامبورگ آلمان، سن پترزبورگ روسیه و همچنین دهوک و سلیمانیه عراق به رقابت پرداخته و به فرش قرمز جشنواره دهوک و سلیمانیه هم دعوت شده بود.

این فیلم روایت خانواده ای است که سرپرست خانواده درگیر به مواد مخدر شده است و چندی پیش در دو سانس در شهر ارومیه اکران شد و با مخاطبان زیادی همراه بود.

مجید درویش نژاد کارگردان و نویسنده تئاتر و سینما متولد ١٣٧٥ ارومیه است، او از سال ۹۰ فعالیت های هنری اش را شروع کرده و بعد از بازی در چندین تئاتر، نویسندگی و کارگردانی تئاتر را شروع کرد و در جشنواره های بین المللی و داخلی خوش درخشیده است. حضور در جشنواره های فجر، تئاتر دانشگاهی سقز، دامغان، استانی آذربایجان غربی وهمچنین کسب مقام در جشنواره های تئاتر ترکیه و عراق را در کارنامه دارد.