معابر دو روستای بزرگ بوکان آماده آسفالت شد

سرویس موکریان_ عملیات زیر سازی معابر دو روستای تبت و کوسه از توابع شهرستان بوکان به طول 7هزار و 400 متر مربع به پایان رسید و آماده آسفالت شد.

سرویس  موکریان_ عملیات زیر سازی معابر دو روستای تبت و کوسه از توابع شهرستان بوکان به طول 7هزار و 400 متر مربع به پایان رسید و آماده آسفالت شد.

به گزارش زریان موکریان، در حاشیه بازدید،  «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی به همراه «مهندس محمد امین زاده» فرماندار بوکان از پروژه زیر سازی و آسفالت ورودی روستا کوسه اعلام شد که زیر سازی ورودی روستای کوسه به طول دو هزار و چهارصد متر از محل اعتبارات دهیاری به پایان رسیده است‌.

کانال اطلاع رسانی نماینده بوکان ضمن اعلام این خبر نوشت: با پیگیریهای حاج انور حبیب زاده و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعتبار ۴۷۰ میلیونی جهت آسفالت این ورودی تامین شده و به زودی آسفالت می شود.

نماینده بوکان در بازدید از کوسه اعلام کرد ساخت یک مدرسه ۱۰ کلاسه در این روستای مهاجر پذیر را پیگیری می کند.

در ادامه حبیب زاده و امین زاده از پروژه آسفالت و جدول گذاری معابر روستای بزرگ و مهاجرپذیر تبت بازدید کردند.

در این روستا با یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان  اعتبار تامین شده توسط نماینده بوکان و بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی یک هزار مترمربع جدول گذاری انجام شده و پنج هزار متر مربع معبر نیز زیر سازی و آماده آسفالت شده که به زودی عملیات آسفالت آن آغاز می شود.

هم اکنون، طرح هادی در  هفت روستا تابعه بوکان با سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در حال اجراست.

دو میلیارد این اعتبارات، توسط حبیب زاده نماینده بوکان از محل  اعتبارات مندرج در جدول ۵_۱۰ قانون بودجه ۱۴۰۰ تامین شده است.