جزییات دستاورد دیدار هیئتی از وزارت آموزش و پرورش با نماینده بوکان اعلام شد

سرویس موکریان_ تصویب اتمام عملیات ساخت چهار مدرسه در سال‌جاری بخشی از دستاورد دیدار هیئتی از وزارت آموزش و پرورش با نماینده بوکان است.

سرویس موکریان_ تصویب اتمام عملیات ساخت چهار مدرسه در سال‌جاری بخشی از دستاورد دیدار هیئتی از وزارت آموزش و پرورش با نماینده بوکان است.

به گزارش خبرنگار زریان موکریان؛ به دنبال سئوال «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی از وزیر آموزش و پرورش هیئتی از این وزارت متشکل از  دکتر عطائی مشاور ریاست سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور، دکتر عبدالهی معاونت فنی و نظارت سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور، مناف زاده مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان به بوکان سفر کردند.
این هیئت در جریان سفر خود به بوکان با "حاج انور حبیب‌زاده" نماینده مردم شریف بوکان در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری شهرستان بوکان دیدار کردند که تکمیل وبه  بهره برداری رسیدن چهار مدرسه در حال ساخت بخشی از دستاوردهای این دیدار است.
«محمد صالحی» سرپرست آموزش و پرورش بوکان در خصوص نتایج این دیدار گفت:کاری که حاج انور حبیب‌زاده با دعوت از این گروه متخصص به بوکان انجام داد، مطمئنا در آینده‌ای نزدیک باعث انقلابی در حوزه ساخت، نوسازی و تجهیز مدارس سطح شهرستان خواهد شد.
وی در ادامه افزود: پروژه‌های مصوبات سفر استاندار به بوکان نیز در حال انجام می‌باشند که برای تعدادی از آنها پیمانکار معرفی شده است و بقیه طرح‌ها نیز در مرحله تعیین پیمانکار و ابلاغ می‌باشند. 
پایگاه اطلاع رسانی نماینده بوکان نیز اعلام کرد که در این دیدار که در حضور «باباخان اسکندری» فرماندار بوکان برگزار شد  صورتجلسه ای با شرح زیر تنظیم شد‌.
پروژه 12 کلاسه مسکن مهر تا هفته دولت تکمیل و آماده بهره برداری شود.
پروژه 9 کلاسه داشبند تا  هفته دولت امسال تکمیل و به بهره برداری برسد.
هنرستان کشاورزی بوکان برای افتتاح در دهه فجر در  اولویت قرار گیرد‌.
مدرسه 12 کلاسه صوفی احمدی تا مهرماه با اولیت ساختمان آموزش تکمیل گردد.
پیگیری تخصیص اعتبار از سوی بنیاد علوی توسط نماینده بوکان جهت اتمام ساخت سالن غذاخوری مدرسه طوبی.
 تکمیل فاز اول پروژه مدرسه شبانه روزی شهریکند تا اول مهر.
  ۵ مدرسه  (بنا به پیشنهاد رئیس آموزش و پرورش بوکان) بصورت مشارکتی، ٣٠درصد توسط خیرین و ٧٠درصد توسط سازمان نوسازی مدارس ساخته شود.