حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در بوکان با دو مصوبه و دو خبر

سرویس موکریان_ سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه مسئول پروژه کریدور غرب کشور به بوکان دو مصوبه و دو خبر را به همراه داشت.

سرویس موکریان_   سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه مسئول پروژه کریدور غرب کشور به بوکان دو مصوبه و دو خبر را به همراه داشت.

 به گزارش زریان موکریان، «خیرالله خادمی» معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه راه های کشور و «غلامرضا خرم» مسئول پروژه کریدور غرب کشور ظهر امروز در راس هیئتی از وزارت راه و شهرسازی در بوکان حضور پیدا کردند و در پیچ ملالر (محور بوکان_میاندواب) مورد استقبال «حاج انور حبیب زاده» نماینده  مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی  و « مهندس  محمد امین زاده» فرماندار بوکان قرار گرفتند.

 معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه مسئولان بوکان از کل مسیر پروژه شامل واریانت پیچ ملالر، باقیمانده اتوبان بوکان_میاندوآب، تقاطع غیر همسطح و کنارگذر بوکان و  پروژه چهار خطه کردن مسیر بوکان_سقز بازدید کردند.

در جلسه برگزار شده حاشیه این بازدید مقرر گردید که جلسه هماهنگی و اولویت بندی و ابلاغ اعتبار طی ۲ هفته آینده در محل وزارتخانه تشکیل گردد. علاوه بر این اعلام شد مناقصه ۱۲ کیلومتر باقیمانده مسیر بوکان_میاندوآب برگزار شده و پیمانکار آن به زودی تعیین خواهد شد.

درمورد کنارگذر نیز پیمانکار مربوطه موظف شده با توجه به پرداخت صورت وضعیت های نامبرده نسبت به تسریع در انجام عملیات اقدام نماید  و همچنین اعلام شد که مناقصه پروژه چهار خطه کردن مسیر بوکان_سقز برگزارشده و ابلاغ قرارداد مسیر بوکان_سقز به طول ۲۵ کیلومتر انجام خواهد شد.

دو هفته قبل و به دنبال تذکر شفاهی و سئوال کتبی حبیب زاده به وزیر. راه و شهرسازی در خصوص وضعیت راه های بوکان، وزیر راه در کمیسیون عمران حضور پیدا کرد.

در این جلسه دو هفته به وزارت راه و شهرسازی مهلت داده شد تا با حضور معاونین این وزارت و کارشناسان آن در ‌بوکان، پروژه بزرگراه بوکان _میاندوآب و کنار گذر بوکان را فعال کنند و تصمیمات بعدی  در جلسه کمیسیون عمران گرفته شود.

به دنبال تذکر شفاهی و سئوال کتبی حبیب زاده به وزیر. راه و شهرسازی در خصوص وضعیت راه های بوکان، وزیر راه در کمیسیون عمران حضور پیدا کرد.در این جلسه دو هفته به وزارت راه و شهرسازی مهلت داده شد تا با حضور معاونین این وزارت و کارشناسان آن در ‌بوکان، پروژه بزرگراه بوکان _میاندوآب و کنار گذر بوکان را فعال کنند و تصمیمات بعدی  در جلسه کمیسیون عمران گرفته شود.