کلاهبرداری از ۹۴۲ نفر در میاندوآب/ جلب رضایت ۷۰۰ شکایت

سرویس آذربایجان غربی _ رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: از یک پرونده با بیشترین شکایت در میاندوآب، تاکنون‌ رضایت ۷۰۰ شاکی جلب شده‌است.سرویس آذربایجان غربی _  رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: از یک پرونده با بیشترین شکایت در میاندوآب، تاکنون‌ رضایت ۷۰۰ شاکی جلب شده‌است.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش زریان موکریان  به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجان‌غربی، ناصر عتباتی عصر دوشنبه اظهار کرد: این پرونده با ۹۴۲ نفر شاکی در حوزه قضایی میاندوآب با موضوع کلاهبرداری تشکیل شده بود که رییس دادگستری و دادستان میاندوآب و اعضای هسته جهادی بخشایش این شهرستان به موضوع ورود کردند.

وی با بیان اینکه با تلاش جهادی و شبانه‌روزی خود تاکنون رضایت نزدیک به ۷۰۰ نفر از شکات تاکنون جلب شده است، افزود: با توجه به اینکه اموال توقیفی متشاکی کفاف بدهی وی را نمی داد در جهت استیفای قسمتی از مطالبات همه شاکیان با وساطت هسته های جهادی بخشایشی از قسمتی از حق خود گذشت کردند.  

رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: تلاش برای اخذ رضایت تمامی شاکیان ادامه دارد و امیدواریم در روزهای آتی نیز با دعوت سایر شاکیان، پرونده با سازش خاتمه یابد.

میاندوآب در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده و زندانیان این شهرستان از پنج حوزه قضایی شامل میاندوآب، شاهین دژ، تکاب، کشاورز و چهاربرج در آن حضور دارند