بازدید حبیب زاده و شکری از پروژه های راه روستایی بوکان چه دستاوردی داشت؟

سرویس موکریان_ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی در جریان بازدید از پروژه های راه روستایی بوکان سه دستور را صادر کرد.
به گزارش زریان موکریان، «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی به همراه «ارسال شکری» مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی و «محمد امین زاده» فرماندار بوکان  از پروژه‌ آسفالت راه روستایی این شهر بازدید کردند.

ابتدا  از پروژه راه  پاشبلاغ، کوکه و چوار دیوار بازدید کردند و اعلام شد که این پروژه به طول هشت کیلومتر تا چند روز آینده به صورت کامل آسفالت می شد.

نماینده مردم بوکان درمجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید از عدم تخصص اعتبار به پروژه های راه روستایی بوکان در سالهای گذشته انتقاد کرد و خواستار جبران کوتاهی های گذشته با تخصیص اعتبارات ویژه شد.

مدیر کل  راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی نیز اعلام کرد: نوبار_شهریکند از محل اعتبارات ملی واستانی روکش می شود.

شکری همچنین گفت: فاز اول جاده آغوطمان با 5میلیارد اعتبار به مزایده گذاشته می شود.

وی از تسریع در ساخت زیر گذر شیغلر با تزریق اعتبارات خبر داد.

در ادامه مسئولان ازعملیات زیرسازی و آماده سازی سارده کویستان نیز بازدید کردند. اعلام شد این عملیات درچند روزآینده به پایان می رسد وبعد از آسفالت مسیر قلغه تپه، مسیر سارده کویستان نیز آسفالت می شد.

 بازدید از مراحل اجرایی احداث راه روستایی گندمان پایان بخش این بازدید شش ساعته بود.

 خبر و گزارش ویدیویی از حسن معروف پور