فروش زمین ساختمان زندان سابق بوکان تکذیب شد

سرویس موکریان_ رییس جمیعت هلال احمر بوکان فروش زمین ساختمان زندان سابق بوکان را که متعلق به این جمعیت است را تکذیب کرد.

سرویس موکریان_ رییس  جمیعت هلال احمر بوکان فروش زمین ساختمان زندان سابق بوکان را که متعلق به این جمعیت است را تکذیب کرد.

«انور بیادار» در گفت و گو با خبرنگار زریان موکریانضمن تذکیب شایعه   فروش زمین ساختمان زندان سابق بوکان گفت: فروش این زمین در برنامه قرار ندارد و اصلا اقدامی نشده است و از طرف دیگر هر گونه فروش املاک متعلق به جمعیت هلال احمر باید در هیئت مدیره استان و شورای عالی کشور مصوب شود .

وی افزود: ما در تلاش هستیم زمین  مورد نظر را به احسن تبدیل کنیم و به صورت مقدماتی تلاش داریم این زمین را بعد از آماده سازی از طریق مزایده به پارکینگ خودرو تبدیل کنیم.

بیادار در ادامه گفت: در آینده در صوت جذب اعتبارات و کسب مجوزهای لازم این زمین را به یک مجتمع خدماتی، درمانی با پارکینگ طبقاتی تبدیل می کنیم.

زمین ساختمان زندان قدیم  شهرستان بوکان  که جزو املاک ثبتی جمعیت هلال احمر است، بعد از ۳۶ سال و در پاییز سال گذشته با دستور قضایی دوباره تحویل این جمعیت شد.

چند ماه قبل دیوارهای بلند این ساختمان که خطری بالقوه برای ساکنان اطراف آن بود تخریب و تسطیح شد.

این زمین  از سال ۱۳۶۳ در اختیار سازمان زندان‌ها قرار گرفته بود و پیگیری‌های مکرر روسای وقت هلال احمر این شهرستان جهت بازپس‌گیری آن نتیجه‌ای دربرنداشت.