بیانیه شورای دوره پنجم بوکان در آخرین روز کاریشان

سرویس موکریان- شورای دوره پنجم شهر بوکان همزمان با اتمام این دوره شورا و آغاز دوره ششم شورای شهر اقدام به صدور یک بیانیه کرد.

سرویس موکریان- شورای دوره پنجم شهر بوکان همزمان با اتمام این دوره شورا و آغاز دوره ششم شورای شهر  اقدام به صدور یک بیانیه کرد.

به گزارش زریان موکریان ، متن این بیانیه به شرح زیر است:


بسمه تعالی
 
ائمه جمعه و جماعات، روحانیون و طلاب علوم دینی، نمایندگان فعلی و سابق مردم بوکان در  مجلس شورای اسلامی، اعضاء شورای تامین و شورای اداری، قضات و وکلاء، کارگران و کشاورزان، اصناف و بازاریان، جامعه پزشکان، پرستاران و صاحبان حرف پزشکی، جامعه مهندسین، نیروهای نظامی و انتظامی، اصحاب فرهنگ و هنر، دانشجویان و دانشگاهیان، فرهنگیان  و دانش­ آموزان، سازمانهای مردم نهاد و اصحاب رسانه، ... خواهران و برادران بوکانی:
 
حال که در پایان ماموریت چهارساله دوره پنجم شورای اسلامی شهر بوکان هستیم از حسن اعتماد شما که با انتخاب خود، این مسئولیت خطیر را به ما سپردید سپاسگزاریم و خدا را شاکریم که توفیق داد تا با همت و تلاش مجموعه شهرداری رضایت نسبی مردم را کسب کنیم که این رضایت حاصل لطف باریتعالی، همکاری شهردار محترم و مجموعه کارکنان، کارشناسان و کارگران شهرداری و سازمانهای وابسته (آتش­ نشانی و مدیریت حمل و نقل)، همچنین همکاری و همدلی مجموعه مدیریت شهری بوده است.
در شرایط عمومی کشور و وضعیت ناشی از تحریم ایران اسلامی توسط استکبار جهانی و تورم، رکود و وضعیت حاصل از شیوع بیماری همه­ گیر کرونا، اگر چه تحقق برنامه­ های ارائه شده و پیش­ بینی شده به صورت کاملاً مطلوب حاصل نشد اما درصد بالایی از اهداف، برنامه­ ها محقق و شاهد بهبود وضعیت عمومی شهر و رضایت شهروندان بوده­ ایم و از این بابت سپاسگزار الطاف خدا و همراهی و مساعدت مردم هستیم و بر خود واجب می­دانیم از آحاد همشهریان محترم تشکر و قدردانی نماییم.
خداوند را شاکریم که در طول دوره پنجم، اعضاء شورای اسلامی شهر بوکان با همدلی و همکاری صمیمانه در داخل شورا و تعامل سازنده و اثر بخش با شهردار محترم، معاونین، کارشناسان، کارمندان و کارگران شهرداری و سازمانهای وابسته، نهایت تلاش خود را به عمل آورده تا در بهبود امور جاری شهرداری و همچنین برنامه­ ریزی برای مسائل زیربنایی با نگاه به آینده بوکان، رسالت خود را به عنوان اعضاء شورای اسلامی شهر به انجام برسانند.
در پایان برای منتخبین دوره ششم شورای اسلامی شهر بوکان آرزوی توفیق داریم و امیدواریم که در انجام ماموریت خود در دوره ۴ ساله پیش­ رو موفق باشند.