باند سارقان و مالخران خودرو در مهاباد به دام پلیس افتادند

فرمانده انتظامی مهاباد از دستگیری باند سارقان سابقه دار و مالخران خودرو و کشف 13 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد

فرمانده انتظامی مهاباد از دستگیری باند سارقان سابقه دار و مالخران خودرو و کشف 13 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد

به گزارش زریان موکریان به نقل از ایرنا؛ سرهنگ "یوسف اشرفی" فرمانده انتظامی مهاباد گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در این شهرستان که باعث ایجاد نارضایتی شهروندان و مسافران شده بود، به دلیل حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: در بررسی های بعمل آمده، کاراگاهان موفق شدند سارقان را شناسایی کنند و با تعقیب و مراقبت شبانه روزی در چند عملیات غافلگیرانه سارقان سابقه دار و مالخران را در محلات مختلف شهرستان دستگیر کنند.

سرهنگ اشرفی ادامه داد: متهمان در تحقیقات تکمیلی و مواجعه متهمان با دلایل و مدارک موجود به انجام 13 فقره سرقت خودرو در سطح شهر مهاباد، مراغه و تالش اعتراف کردند که در این خصوص 4 متهم و 5 مالخر دستگیر شده و 13 دستگاه خودرو کشف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شده اند.

فرمانده انتظامی مهاباد در پایان تاکیدکرد: مردم نقش مهمی در در ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح جامعه دارند و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک موضع را از طریق شماره 110 به مرکز فوریت های پلیسی گزارش کنند