دستاوردهای سفر وزیر اقتصاد و دارایی به بوکان تشریح شد

سرویس موکریان_ تسریع در پرداخت وامهای فعالان اقتصادی و وام مسکن و قسط بندی بدهی مالیاتی فعالان اقتصادی شهرستان بوکان بخشی از دستاوردهای سفر وزیر امور اقتصاد و دارایی به بوکان است.

سرویس موکریان_ تسریع در پرداخت وامهای فعالان اقتصادی و وام مسکن و قسط بندی بدهی مالیاتی فعالان اقتصادی شهرستان بوکان بخشی از دستاوردهای سفر وزیر امور اقتصاد و دارایی به بوکان است.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش خبرنگار زریان موکریان، «دکتر سد احسان خاندوزی» وزیر امور اقتصادی و دارایی در جمع خبرنگار به تشریح دستاوردهای سفر یک روزه اش به بوکان پرداخت.

او در حالی که تشکیل «اتاق بازرگانی بوکان و اقلیم کردستان» را یکی از راهکارهای وزارت امور اقتصاد و دارایی  برای اشتغال آفرینی  و جذب سرمایه گذار در بوکان دانست از صدور دستورات لازم در حوزه گمرک و اموال تملیکی خبر داد.

دکتر خاندوزی در ادامه از «قسط بندی بدهی مالیاتی فعالان اقتصادی شهرستان بوکان» خبر داد و گفت که مقرر شده برای حل و فصل شدن مشکلات فعالان اقتصادی شهرستان بوکان  در زمینه سیاستهای اعتباری و بانکی،  تسهیلات خرد خانوارها و تسهیلات ازدواج، پرداختها توسط بانک مهر اقتصاد ایران ظرف یک ماه آینده صورت بگیرد.

وی در پایان گفت: بانک مسکن پرداخت وام مسکن متقاضیانی که مدارک آنها تکمیل شده به سرعت انجام خواهد داد و مدیر عامل بانک کشاورزی کشور  در مورد فعالان تولیدی در حوزه صنعت، معدن و کشاورزی قولهای مساعدی داده است.

روز جمعه پنج خرداد «دکتر سید احسان خاندوزی» وزیر امور اقتصاد و دارایی به بوکان سفر  کرد و در جلسه شورای اداری و هماهنگی فعالین اقتصادی و اصناف بوکان  شرکت کرد.

در این جلسه که با حضور «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان بوکان و مهندس صنعتی  فرماندار بوکان و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد،  مشکلات و موانع تولید توسط صاحبان مشاغل و کارآفرینان بیان و دستورات لازم در جهت رفع آنان توسط وزیر اقتصاد و امور دارایی صادر گردید.

 خاندوزی به همراه هیئتی متشکل از رضوانی فر معاون وزیر و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی، دکتر فرخی نژاد مدیر عامل بانک کشاورزی، دکتر قوامی معاون امور مجلس وزارت امور اقتصاد و دکتر شمسی نژاد مدیر عامل محترم بانک مهر اقتصاد در بوکان حضور پیدا کرد./