انهدام باند سارق خوردو و گوشی از کودکان در بوکان

سرویس موکریان_  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از انهدام باند سارقین خودرو در این شهرستان و دستگیری دو متهم به سرقت محتویات خودرو و گوشی از کودکان خبر داد.

سرویس موکریان_  فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از انهدام باند سارقین خودرو در این شهرستان و دستگیری دو متهم به سرقت محتویات خودرو و گوشی از کودکان خبر داد.

​​​​​​​به گزار زریان موکریان، سرهنگ سلمان حیدری فرمانده انتظامی بوکان در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه افرادی در زمینه سرقت وسایط نقلیه فعالیت دارند، موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: پس از شناسایی عاملین اصلی و محل اختفا و بررسی های فنی و تخصصی و هماهنگی های قضایی، از محل حضور متهمین تعداد ۵دستگاه موتورسیکلت و ۴دستگاه خودروی سواری سرقتی کشف گردید.

رئیس پلیس بوکان با اشاره به دستگیری ۵نفر متهم در این ارتباط و ارجاع پرونده به مرجع قضایی اظهار داشت: سارقان وسائل نقیله را از شهرستان بوکان و استان های کردستان و خراسان رضویی و آذربایجان شرقی سرقت و به بوکان انتقال داده بودند که با هوشیاری پلیس در اقدام خود ناکام ماندند.

کشف ۱۸ فقره سرقت و دستگیری دو نفر سارق در  شهرستان بوکان

 سرهنگ سلمان حیدری فرمانده انتظامی شهرستان بوکان در تشریح این خبر نیز گفت : در پی وقوع چندین فقره سرقت  محتویات داخل خودرو  در سطح شهرستان ،موضوع شناسایی و دستگیری عاملان در دستور کار پلیس قرار گرفت:

 این مقام انتظامی افزود: مامورین با تلاش مستمر شبانه روزی و پایش و بررسی تخصصی اخبار  واصله،  موفق به شناسایی و دستگیری دو نفر سارق سابقه دار شدند.

 حیدری با اشاره به ارجاع پرونده به مرجع قضایی ،  اظهار داشت:در تحقیقات فنی، متهمین  به ۱۸ فقره سرقت،از جمله سرقت محتویات داخل خودرو و  سرقت به شیوه"کش رو زنی( سرقت گوشی تلفن همراه  از دست کودکان)"اعتراف نمودند.