شهردار بوکان از کارکنان شهرداری معذرت خواهی کرد

سرویس آذربایجان غربی- به دنبال تاخیر در پرداخت حقوق، شهردار بوکان از کارکنان این شهرداری معذرت خواهی کرد و از تلاش برای حل این مشکل خبرداد.

سرویس آذربایجان غربی- به دنبال تاخیر در پرداخت حقوق، شهردار بوکان از کارکنان این شهرداری معذرت خواهی کرد و از تلاش برای حل این مشکل خبرداد.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان به نقل از باشگاه خبرنگاران، بابک رستم پور شهردار بوکان در جشن هفتادمین سال تاسیس شهرداری این شهر گفت: با توجه به اتفاقات اخیر بین المللی و مشکلاتی که دولت با آن‌ها مواجه شده است، در شرایط اقتصادی مناسبی قرار نداریم و قطعا شهرداری‌ها هم به عنوان موسسه‌هایی نیمه خصوصی و نیمه دولتی که متکی بر درامد‌های عمومیهستند، متاثر از این وضعیت قرار گرفته اند؛ افزایش نرخ مصالح و دستمزد‌ها وکمبود مصالح در بازار و مشکلاتی از این حیث، برنامه‌ها و طرح‌های علی الخصوص عمرانی و بخشی از حقوق و مزایا همکاران عزیز ما در شهرداری بوکان را تحت تاثیر قرار داده است.

وی افزود: اگر چه تاکید مجموعه مدیریتی بر این است که حقوق و مزایا کارکنان و همکاران عزیز در اولویت قرار گرفته و سعی هم بر این بوده که این اتفاق بیافتد، اما متاسفانه امروز با تاخیر یکی دو ماهه در این پرداخت‌ها مواجه هستیم که برنامه ریزی‌هایی در خصوص جبران این تاخیر صورت گرفته است.

رستم پور ادامه داد: از همین تریبون هم از همکاران ستادی و هم از کارگران عزیز در بخش‌های مختلف شهرداری و همچنین خانواده‌های محترمشان معذرت خواهی می‌کنم و امید است بتوانیم این مشکل را با تدابیری که از سوی دولت محترم در خصوص بهبود درامد‌های عمومی شهر اندیشیده شده، به زودی حل نمائیم.

شهردار بوکان تصریح کرد: با توجه به اینکه این موضوع و این نگرانی به حق، مدیران، فرماندار محترم و شورای شهر و سایر مسئولان را نگران و هم ما را شرمنده کرده است، برای اینکه بخواهیم به مرور از این مسئله راهی پیدا کنیم، باید ورود و نگاه جدیدی به مدیریت شهری داشته باشیم.

جشن هفتادمین سالگرد تاسیس شهرداری بوکان، با حضور مجموعه مدیریت شهری، معتمدین، شهرداران سابق و کارمندان شهرداری بوکان و خانواده هایشان در راستای تجلیل از زحمات مجموعه این شهرداری، در سالن فرهنگسرای سیمرغ بوکان برگزار گردید.